Školení a přezkoušení dle vyhl. 50/1978 Sb.


Školení provádíme formou výkladu lektora doprovázeného prezentací promítanou dataprojektorem a obsah vždy přizpůsobujeme vykonávaným činnostem.


Školíme pracovníky všech kvalifikačních stupňů (§ 3 až § 11) pro činnosti na el. zařízeních bez omezení napětí v objektech bez i s nebezpečím výbuchu.


V rámci školení nabízíme i zpracování konkrétních pracovních postupů pro vybrané skupiny pracovníků (zejména osoba seznámených dle § 3 vyhl. a poučených dle § 4 vyhl.) a jejich následné proškolení.


Na školení získáte v souladu s § 14 odst. c) vyhl. 50/1978 Sb. nejen teoretické, ale i praktické znalosti o poskytování první pomoci.


resuscitace2.png, 1,2MB resuscitace2.png, 389kB


Můžete vybírat z následujících typů školení:

  • Skupinová školení a přezkoušení pro jednotlivce
  • pořádáme v naší učebně v Brně a přihlásit se můžete na některý z termínů vypsaných v Kalendáři akcí. Ceny jsou účtovány dle platného Ceníku.

  • Firemní školení a přezkoušení
  • uspořádáme pro Vaše pracovníky v předem dohodnutém termínu v naší učebně v Brně nebo na jiném dohodnutém místě, a to i mimo Brno.
    U firemních školení poskytujeme slevy dle počtu účastníků a cena je vždy stanovována dohodou.

  • Indviduální školení/přezkoušení
  • pořádáme pro jednotlivce v předem dohodnutém termínu v naší učebně v Brně.
    Cena je stanovována dohodou.
ucebna.png, 168kB


Informace a přihlášky na tel. 777 761 043-4 nebo [email protected]
Patička obsahu

© ELEKTROKONZULT, s.r.o., Bratří Žůrků 591/5, 617 00 Brno - Tel: 777 761 043-4 - www.elektrokonzult.com - [email protected]